Loading ...
Feedback
 
ALBERT - OBCHODNÍ JEDNOTKA - Příbram - Brodská, 35 M2
img
img img img img img img
 

 

 

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v Hypermarketu Albert v Příbrami, ul. Brodská 469. Hypermarket se nachází na okraji města  v obchodní zóně, na frekventovaném místě, v blízkosti retail parku StopShop a  hobby marketu Mountfied. Hypermarket disponuje bezbariérovým vstupem, sociálním zařízením a stav objektu je velmi dobrý.

 

V létě roku 2014 prošel HPC remodelingem, čili celkovou přestavbou a modernizací. V obchodním středisku se nachází 11 obchodních jednotek, mezi které patří např. trafika, květiny, fresh bar, kadeřnictví, vinotéka, uzeniny atd.

 

Nabízená obchodní jednotka má výměru 35 m2, má tvar pravidelného obdélníku a je umístěna naproti pokladnám v kasové zóně. Koncese je vybavena podhledy, osvětlení a podlahovou krytinu tvoří dlažba. Obchodní jednotka se uvolní po domluvě. Prohlídky jsou možné taktéž po telefonické domluvě.

Location: Brodská 469
Commercial area: 25 m2
Opening date: po domluvě
Number of shopping units: 11
Number of commercial floors: 1
Standard of the unit: Osvětlení, podhledy, podlahová krytina dlažba
Rent: 16.250,- Kč/měsíc + DPH
Service charges: 1.625,- Kč/měsíc + DPH
Parking: ano
Public transport: ano
 
 

If interested in more information about the offer please contact us. On the basis of specific requests we can also offer further develop of the real estate needs.

Contact form

 

Person to contact

 

Lukáš Laun

 

GSM: +420 739 405 884

E-mail: laun@labartt.com

Tel: +420 222 713 571