Loading ...
Feedback
 
Rekonstrukce OD Prior a připojení k OC Atrium Hradec Králové
img
img img img img img

 

 

 

 

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotky v projektu rekonstrukce obchodního centra Prior - Tesco Dukelská Tř. Hradec Králové, společně s napojením na stávající OC Atrium, které nechá vzniknout projek Atrium II. Obchodním centru je situované v centru města Hradec Králové, na hlavní spojnici mezi vlakovým, autobusovým nádražím a centrem města. Umístění mí dlouhodobě vysokou frekvenci pěších obyvatel, je dlouhodobě využíváno i pro nákupy autem. NA zastávce u Atria se nachází 11 linek MHD. Plánované otevření nového OC Atrium II pro veřejnost je jaro roku 2020. Po přestavbě bude OC disponovat celkovou nájemní plochou 12.000 m2 ve třech nadzemních podlažích, celkově je v OC plánováno cca 50 obchodních jednotek.

 

Kontaktujte nás se svou poptávkou po pronájmu obchodních prostor, následně vytvoříme na míru konkrétní cenovou nabídku a zahájíme jednání.

Location: Dukelská třída 1713/7
Commercial area: až 12.000 m2
Opening date: Jaro 2020
Number of shopping units: 50
Number of commercial floors: 3
Standard of the unit: Shell&Core, navíc: skleněná výloha vč. rolety, fancoil jednotky
Rent: podle pozice
Parking: ano
Public transport: ano
Download: Layout 3th floor
  Layout 2nd floor
  Layout 1st floor
 
 

If interested in more information about the offer please contact us. On the basis of specific requests we can also offer further develop of the real estate needs.

Contact form

 

Person to contact

 

Jakub Vašíček

 

GSM: + 420 773 551 828

E-mail: jvasicek@labartt.com

Tel: + 420 222 713 571