Pracujem ...
Spätná väzba
 
ALBERT - OBCHODNÍ JEDNOTKA - Příbram - Brodská, 35 M2
img
img img img img img img

 

 

 

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotku v Hypermarketu Albert v Příbrami, ul. Brodská 469. Hypermarket se nachází na okraji města  v obchodní zóně, na frekventovaném místě, v blízkosti retail parku StopShop a  hobby marketu Mountfied. Hypermarket disponuje bezbariérovým vstupem, sociálním zařízením a stav objektu je velmi dobrý.

 

V létě roku 2014 prošel HPC remodelingem, čili celkovou přestavbou a modernizací. V obchodním středisku se nachází 11 obchodních jednotek, mezi které patří např. trafika, květiny, fresh bar, kadeřnictví, vinotéka, uzeniny atd.

 

Nabízená obchodní jednotka má výměru 35 m2, má tvar pravidelného obdélníku a je umístěna naproti pokladnám v kasové zóně. Koncese je vybavena podhledy, osvětlení a podlahovou krytinu tvoří dlažba. Obchodní jednotka se uvolní po domluvě. Prohlídky jsou možné taktéž po telefonické domluvě.

Lokalita: Brodská 469
Komerčná plocha: 25 m2
Termín otvorenia: po domluvě
Počet obchodných jednotiek: 11
Počet obchodných podlaží: 1
Štandard jednotky: Osvětlení, podhledy, podlahová krytina dlažba
Nájomné: 16.250,- Kč/měsíc + DPH
Poplatky: 1.625,- Kč/měsíc + DPH
Parkovanie: ano
MHD: ano
 
 

V prípade záujmu o detailnejšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám vieme taktiež vypracovať ponuku ďalších nehnuteľností na mieru.

Kontaktný formulár

 

Kontaktná osoba

 

Lukáš Laun

 

GSM: +420 739 405 884

E-mail: laun@labartt.com

Tel: +420 222 713 571