Pracujem ...
Spätná väzba
 
Obchodné centrum Aréna Plzeň (Corso Americká)
img
img img img img img img img img img img img img img

 

 

 

OC Aréna Plzeň (Corso Americká) vznikne v obchodně a kulturně nejatraktivnější části města na Americké třídě. Nabídne přibližně 34 500 m2 obchodních ploch na 3 podlažích, pro zákazníky bude k dispozici také 800 parkovacích míst ve 3. a 4. NP.

 

OC Aréna Plzeň (Corso Americká) je unikátní svou polohou v centru města. Objekt bude snadno přístupný jak pro automobily, tak pro pěší obyvatele.

 

OC Aréna Plzeň (Corso Americká) bude zpřístupněno dvěma hlavními vchody z Americké, vstup do 1. PP bude zajištěn z Denisova nábřeží a pomocí dvou lávek přes řeku Radbuzu bude přímo přístupné i z historického centra Plzně.

 

Přímý vjezd do objektu bude z Denisova nábřeží, který po cca 350 m plynule navazuje na křižovatku hlavních tepen Plzně. Díky těmto komunikacím bude zajištěna dostupnost všemi směry.

 

Dominantou objektu se stane velkoryse řešené atrium, jehož prostor bude rozčleněn na plochy zahrnující zeleň, vodní prvky, restaurační a kavárenské provozy a prodejní plochy.

Lokalita: Americká třída, Plzeň
Komerčná plocha: 34 500 m2
Termín otvorenia: 2018
Počet obchodných jednotiek: 160
Počet obchodných podlaží: 3
Na stiahnutie: Katalog Plzeň
 
 

V prípade záujmu o detailnejšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám vieme taktiež vypracovať ponuku ďalších nehnuteľností na mieru.

Kontaktný formulár

 

Kontaktná osoba

 

Tomáš Banďouch

 

GSM: + 420 603 510 344

E-mail: tbandouch@labartt.com

Tel: + 420 222 713 571