Pracujem ...
Spätná väzba
 
Rekonstrukce OD Prior a připojení k OC Atrium Hradec Králové
img
img img img img img

 

  

 

Nabízíme k pronájmu obchodní jednotky v projektu rekonstrukce obchodního centra Prior - Tesco Dukelská Tř. Hradec Králové, společně s napojením na stávající OC Atrium, které nechá vzniknout projek Atrium II. Obchodním centru je situované v centru města Hradec Králové, na hlavní spojnici mezi vlakovým, autobusovým nádražím a centrem města. Umístění mí dlouhodobě vysokou frekvenci pěších obyvatel, je dlouhodobě využíváno i pro nákupy autem. NA zastávce u Atria se nachází 11 linek MHD. Plánované otevření nového OC Atrium II pro veřejnost je jaro roku 2020. Po přestavbě bude OC disponovat celkovou nájemní plochou 12.000 m2 ve třech nadzemních podlažích, celkově je v OC plánováno cca 50 obchodních jednotek.

 

Kontaktujte nás se svou poptávkou po pronájmu obchodních prostor, následně vytvoříme na míru konkrétní cenovou nabídku a zahájíme jednání.

Lokalita: Dukelská třída 1713/7
Komerčná plocha: až 12.000 m2
Termín otvorenia: Jaro 2020
Počet obchodných jednotiek: 50
Počet obchodných podlaží: 3
Štandard jednotky: Shell&Core, navíc: skleněná výloha vč. rolety, fancoil jednotky
Nájomné: podle pozice
Parkovanie: ano
MHD: ano
Na stiahnutie: Půdorys 3.NP
  Půdorys 2.NP
  Půdorys 1.NP
 
 

V prípade záujmu o detailnejšie informácie o ponuke nás neváhajte kontaktovať. Na základe konkrétnych požiadaviek Vám vieme taktiež vypracovať ponuku ďalších nehnuteľností na mieru.

Kontaktný formulár

 

Kontaktná osoba

 

Jakub Vašíček

 

GSM: + 420 773 551 828

E-mail: jvasicek@labartt.com

Tel: + 420 222 713 571